Žijeme Třebovou

Naším cílem je motivovat mladou generaci k tomu, aby se po studiích vrátili do Moravské Třebové. Přispíváme k tomu, aby se Moravská Třebová stala atraktivním místem pro život. Sdílíme pozitivní myšlení a inspiraci, vytváříme zázemí pro setkávání a realizaci dílčích projektů.

Členové spolku

Členy spolku Žijeme Třebovou jsou tito lidé:

Michal Havlík

Michael je mentální kouč a trenér. Pomáhá lidem objevovat a naplňovat jejich potenciál. Společně táhne tým MT vícebojů a působí jako člen vedení atletického oddílu. V komisích pro zdravé město a kulturu, sport a volný čas pomáhá našemu městu směřovat dopředu. Rád spojuje a poznává nové lidi, cestuje a otužuje se.

Jakub Zapletal

Kuba je jednatel v Moravskotřebovské společnosti Catering Zapletal s.r.o. Posláním této práce je spojovat lidi a tvořit jejich zážitky. Kuba je také srdcař, což je dle jeho slov životní styl. Zapojuje se do veřejného dění a poznává, jak zevnitř funguje nastavení města. Své nápady a vize předává například v komisi strategického rozvoje a investic nebo v komisi pro zdravé město.

Václav Dokoupil

Vašek žije Třebovou v roli mluvčího města. Snaží se propagovat jeho krásy a vždy je připraven podpořit dobré vztahy mezi lidmi. Jako kostelník zajišťuje údržbu a zpřístupnění barokních památek pro veřejnost. Většinu volného času věnuje rodině, sportu a přírodě. Moravskou Třebovou vnímá jako město příležitostí.

Jiří Ježek

Tak jako ve své prodejně Sport Ježek, tak i ve spolku dělá vše na plno a snaží se, aby město bylo skvělým místem pro nás i naše děti. Jirka věří v týmovou hru. Orientuje se na sport, volný čas a propojování lidí.

Michal Kobelka

Ačkoliv nyní žije v nedalekých Linharticích, Moravská Třebová pro něj byla nejen rodným městem, ale po dlouhá léta i domovem. Tráví zde stále spoustu času a rád by proto přispěl k tomu, aby se město rozvíjelo a bylo nám tu dobře. Volný čas tráví s početnou rodinou a sportem.

Eliška Pánková

Eliška je moravskotřebovská rodačka, která se, po letech studií a práce různě po České republice a Německu, vrátila do svého srdcového rodného města s celou rodinou a má radost, že její zkušenosti, poznatky a vize může realizovat prostřednictvím Žijeme Třebovou a má radost podílet se tak na projektech, které rozvíjí město a především potkávat a propojovat lidi, kteří chtějí ve městě žít a ne jen přežívat.